PROGRAM PREGATIRE DE VARA – HOCHEI PE GHEATA
U10-U8-INITIERE

Aveti mai jos programul antrenamentelor grupelor U8-U10 si INITIERE pentru saptamana  19.06.2017 – 22.06.2017
Ziua Locatia Grupa Ora Activitate Necesar
luni PATINOARUL OLIMPIC 1,2,3,P 18:00:00 indemanare Adidasi, crosa, manusi hockey, sapca, apa
4 pregatire fizica generala adidasi, pantalon scurt, sapca, apa
marti PATINOARUL OLIMPIC 1,2,3,P role role, casca pt role, cotiere, genunchiere
4 adidasi, apa, sapca
joi PATINOARUL OLIMPIC 1,2,3,P pregatire fizica generala adidasi, pantalon scurt, sapca, apa
4
* ziua de joi s-a schimbat in miercuri datorita sarbatorilor 🙂  

Incepand de VINERI 23.06.2017 incepe VACANTA DE VARA!

 

CORONA – ANTRENAMENTE DE VARA
     
Antrenor principal: CIUBOTARIU MIRCEA    
     
Antrenori secunzi:    
     
  GERGELY MENYHART ATTILA  
  FULOP RAJMOND  
  LASZLO KOVACS  
     
GRUPA 1
1 DANILA BEKESI MARK 2005
2 ZUP ANDREI 2006
3 SINESCU VICTOR 2006
4 TUDOR CEZAR 2006
5 MANDA ADEL 2006
6 GRECU CRISTIANA 2006
7 POP RAZVAN 2007
8 MALNAI ZALAN 2007
9 GIUGLEA VLAD 2007
     
     
GRUPA 2
1 IONESCU VLAD 2007
2 MARCU FILIP 2008
3 MARTOIU PAUL 2008
4 GHICA DAN 2008
5 ILINCA VLAD 2009
6 MARGINEANU RAOUL 2009
7 MUSCALITA DARIUS 2009
8 TOMESCU RADU 2009
9 CHESCA OCTAVIAN 2010
10 DAN ALEXANDRU 2010
   
      
GRUPA 3
1 GRECU ANDREI 2008
2 GRECU ANDREEA 2008
3 DAVID ANDREI 2009
4 DIACONESCU-CARBUNESCU VLAD 2009
5 PAPP ZOLTAN 2010
6 RADUCAN MOGA ALEXIA 2010
7 GRIGORESCU TUDOR 2010
8 IVAN LUCA 2010
9 PLATICA IANA 2010
10 GRADINARIU EDUARD 2010
11 COSTIEANU DAVID 2011
12 MARGINEANU ALBERT 2011
13 BALTEANU SEBASTIAN 2011
PORTARI
1 VERES ROBERT (GK) 2006
2 MANDA MARK (GK) 2009
3 SZANTO SZABOLCS (GK) 2009
4 ISLIK OLIVER (GK) 2010
5 BARBU DAVID (GK) 2013
GRUPA 4
1 CIOINARU ROBERT 2008
2 BACIU LUIZA 2008
3 GALUSHKO VICTOR 2009
4 STAH LEONID 2009
5 MANEA CAROL 2010
6 ROSSI FILIP 2010
7 CIOINARU IULIA 2010
8 GRAPA SOFIA 2010
9 MOISE RARES STEFAN 2011
10 DIACONESCU-CARBUNESCU TUDOR 2011
11 CRISAN TUDOR 2011
12 GRAPA AMZA 2012
13 BIRIBOIU RADU 2012
14 OLAREANU LUCA 2012
15 OLAREANU MATEI 2012
16 STAH ADRIAN 2012
17 GABRIAN ANA 2012
18 SBURLEA EDUARD 2013
19 MANOIU TUDOR 2013